Хімчистка шкіряних речей

Чистка та фарбування дублянок

Чистка та фарбування курток

Чистка та фарбування взуття

Чистка та фарбування сумок

Послуга хімчистки дублянок, курток, шкіряних пальт дуже затребувана. Якщо з предметами одягу з текстилю багато хто ще намагається проводити досліди вдома, то з хімчисткою дублянки або куртки все набагато краще. Люди бояться випробовувати хімчистку шкіри вдома - і правильно роблять. Ні, все-таки є окремі умільці, які чистять шкіряні речі вдома, результат - жах.

Якщо ви вирішили почистити предмет верхнього одягу і він зі шкіри, тоді цей розділ для вас корисний. Хімчистка пальто, курток, плащів із тканини (текстилю) описана в розділі Хімчистка текстилю.

Говорячи про хімчистку шкіряних речей, важливо відзначити, що тут дуже велике значення мають кілька чинників, які не беруть до уваги непрофесіонали, саме через ці фактори Американська хімчистка є лідером і найкращою хімчисткою в Україні. Що ж це за параметри, які дають таку перевагу при чищенні шкіри саме у нас:

  1. наявність сучасного обладнання для проведення хімчистки шкіряних виробів у повному комплекті
  2. найкращий в Україні персонал - кандидати хімічних наук, люди, які приходять не на сезон підзаробити і повправлятися на ваших речах, а професіонали, які працюють у галузі хімчистки та фарбування шкіри більше 10-ти років
  3. великий досвід
  4. спеціальні хімікати - не просто хімікати, а ноу-хау, до того ж вироблені на замовлення Американської хімчистки - спеціально для підвищення якості чищення

Хімчистка шкіряних речей і будь-якого шкіряного виробу доволі не проста. Через низьку якість шкіри, велике додавання клею в шкіряні вироби, а також використання шкіри хворих тварин, процес хімчистки шкіри займає дуже багато часу. Наше головне завдання - надати вашому виробу первозданного вигляду, щоб він був схожий на нещодавно куплену річ і зміг радувати вас ще кілька років.

У процесі хімічного чищення шкіри так само використовують фарбування виробів, що дає змогу повернути колір дублянці або куртці. Річ неможливо перефарбувати кардинально, але змінити тон кольору можливо. По завершенню хімчистки шкіряної речі наносять водовідштовхувальну речовину і закріплювачі, тож вашим оновленим речам нічого не загрожує - ні дощ, ні сніг.

Хімчистка замші, нубуку та крегу

Замша, крег і нубук є різновидами шкіри і так само підлягають чищенню поряд з усіма шкіряними речами. Кожен із зазначених видів шкіри має свою особливість чищення. Замша, нубук і ... є розворсованою шкірою і мають пишучий ефект. Під час чищення цього типу шкіри велика увага приділяється фінішуванню та поверненню ефекту.

Помилкою під час чищення подібних видів шкіри, зокрема й у домашніх умовах, є те, що пишучий ефект пропадає. Ми чистимо замшу та інші види шкіри.

Шкіряні хімчистки

Підприємства, які надають послуги з хімчистки шкіри, часто називають шкіряними хімчистками. Зазвичай немає окремої класифікації, яка б називала хімчистку шкіряною чи текстильною, чи одежною, є цех, обладнання та фахівці, здатні почистити шкіру. Американська хімчистка має великий шкіряний цех, завдяки чому ми надаємо величезний перелік послуг з чищення шкіри.

Такі шкіряні речі найчастіше здають у хімчистку:

Послуги, які надаються під час чищення шкіряних речей:

Сухе чищення шкіри

Усі шкіряні речі піддаються виключно сухому чищенню. Для цього використовуються машини сухого чищення. Вся хімчистка відбувається без води, а тільки на основі перхлор етилену.

Усі речі можуть чиститися на умовах базового, поліпшеного або індивідуального чищення.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 1