Хімчистка хутра

Чищення шуб

Чищення хутряних шкур

Однією з найпопулярніших послуг у хімчистці є чистка хутра. Ми чистимо цінне хутро, а також просте. Хутряна хімчистка нічим не відрізняється від звичайного чищення верхнього одягу, з деякими доповненнями.

Що включає чистка хутра

  1. Обов'язкове розпушування хутра, щоб ваш виріб став пухнастим, навіть якщо воно трохи злежалося в шифоньєрі, ми постараємося йому повернути розпушений вигляд
  2. Чистка виробу
  3. Прасування хутра - хутро прасується в особливих умовах, його неможливо прасувати праскою або пресом
  4. Хімікати та інгредієнти, після яких хутро починає грати, як діамант

Чистка хутра - це чистка шуб, окремих хутряних шкур, хутряних виробів.

Чому в хімчистках псують хутро

Іноді до нас звертаються споживачі і приносять шуби, які були зіпсовані самостійно або в інших хімчистках. Основна причина псування це незнання і через незнання, процес хімчистки хутра відбувається з використанням води, що категорично заборонено. Використання навіть грама води, дасть негайну усадку вашого хутра.

Фарбування хутра

Фарбування хутра в умовах хімчистки неможливе. Хутро фарбується на стадії виробництва в цехах, а вже після робиться готовий виріб. Хімчистка ж, навпаки, має готовий виріб. Фарбування відбувається під впливом великої температури, щоб фарба закріплювалася, якщо використовувати фарбування хутра без впливу температури, фарба не закріпиться і зійде під час першого дощу або мокрого снігу.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 1