Хімчистка пальта

Чищення шкіряних речей

Чищення та фарбування курток

Чищення та фарбування дублянок

Чищення та фарбування взуття

Чищення та фарбування сумок

Хімчистка пальта з текстилю (тканини, шерсті)

Ви хочете почистити пальто, але не знаєте, куди звернутися? Приносьте речі до Американської хімчистки, ми почистимо ваше пальто. Для нас немає різниці з якого матеріалу зроблено ваше пальто: текстиль, шерсть чи шкіра, ми почистимо будь-який виріб. Особливість є тільки у шкіряних речей, які можуть фарбуватися, а ось із фарбуванням тканинних чи вовняних пальт ми не зможемо допомогти. Причина неможливості фарбування текстильних виробів розкрита у нашій статті про фарбування речей із тканини.

На слайдері ви можете побачити зразки наших робіт та виробу до та після чищення.

Особливості чищення пальто

При чищенні пальта велику увагу необхідно приділяти поверненню товарного вигляду речі. Нашим підприємством приділяється велика увага прасуванні даних речей, адже вони досить великі, застрягань при експлуатації речі виникає безліч, отже для повернення речі до первозданного стану слід приділяти велике значення професійній прасуванні, тим більше якщо ваше пальто вовняне, тут необхідні особливі умови та температурні режими. Ми завжди звертаємо увагу на кашлатість і намагаємось прибрати все це з вашої речі.

Хімчистка та фарбування шкіряних пальто

Шкіряні пальта вже втратили свою актуальність, але якщо у вас є такий виріб, ми без проблем зможемо надати послуги з хімчистки та фарбування даних речей. Для того, щоб скористатися послугою, ви можете звернутися до одного з наших прийомних пунктів.

Ми чистимо не лише гладку шкіру, а й вироби з ворсом, такі як крег або нубук. Пальто можна почистити та пофарбувати. Колір виробу не має значення. Ми не зможемо змінити колір виробу, але зможемо відновити існуючий колір та повернути ваше пальто до життя.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 1