Хімчистка текстилю

Чистка пуховиків

Чистка суконь

Хімчистка пальто

Хімчистка верхнього одягу

Що таке суха хімчистка? На думку більшості людей, навіть тих, які дуже довго користуються послугами хімчисток, суха хімчистка - це коли твої речі хтось тре щітками і, як результат, обов'язково протре в них дірку. Насправді це не так, суха хімчистка це зовсім не чистка щітками. Суха чистка - це хімічна чистка речі, одягу, без використання води.

Що чистять у сухому чищенні

Сухому чищенню підлягають речі зі шкіри та тканини. Сухе чищення це противага пранню та аквачищенню. Сухе чищення придумали хіміки, як технологію для хімчисток для тих речей, під час чищення яких може відбуватися усадка. Щоб уникнути усадки речі і водночас отримати чисту річ, була створена суха чистка.

Суха хімчистка застосовується як для текстильних речей, так і для шкіри. Обробці в машинах сухого чищення піддаються джинси, пальта, шуби, сукні, зокрема весільні сукні, пуховики.

Як відбувається сухе чищення одягу

Після прийому та маркування речей, вони надходять на плямовивідку, де проводиться обробка спрямованими хімікатами кожної плями, після чого речі потрапляють в машину сухого хімчищення, яка дуже нагадує пральну машину, тільки дуже великого розміру, тут то і відбувається процес сухого чищення, коли замість води, як у пральній машині, машина сухого чищення використовує лише хімікати, таким чином не використовується вода взагалі. Відсутність води дає змогу уникнути таких проблем, як усадка і линька речей (одягу), які допускаються під час використання води. Після машини сухої хімчистки речі потрапляють на пароманекени, де їм надають належної форми, а після - на прасувальний стіл, фінішне опрацювання та пакування. Необхідно зауважити, що на кожній стадії хімічного чищення відбувається контроль якості попередньої операції, і якщо було допущено помилку, наприклад, пропустили пляму, річ обов'язково повернуть на попередню стадію, а значить, до повернення речі назад до ваших рук вона проходить щонайменше 6 стадій контролю.

Особливості сухої хімчистки окремих виробів, речей

Хімчистка окремих речей потребує особливого підходу, тому при проведенні хімчистки пальто - використовується багато фінішної обробки, особливо якщо кашемірове пальто.

Хімчистка суконь є легшою в робочому процесі, якщо звичайно ж це не вечірня сукня або весільна сукня.

Хімічна чистка весільних суконь, так само як і вечірніх бальних суконь - один з найбільш трудомістких процесів, не стільки через чищення, скільки через фурнітуру, адже багато фурнітури на сукні просто не можна піддавати впливу хімії, але ми все ж таки чистимо ці сукні. виконуючи кропітку ручну роботу, часом витрачаючи до кількох годин працювати з одним тільки виробом.

Хімчистка шуб однозначно потішить вас результатом. Натуральні шуби, що переливаються після хімічного чищення. Натуральне хутро, після хімчистки, грає на сонці, так само як дорогоцінне каміння після обробки.

Хімчистка це ще й процес випробування на якість вашої шуби – натуральне у вас хутро чи ні?

Хімчистка пуховика має велике значення, багато хто пише на форумах про те, що тепер робити з пуховиком, у якого збився пух і його не можуть просушити. Відповідь проста, тепер вже тільки викинути, обробляючи пуховик у хімчистці, ми проводимо міні дослідження щодо його пуху, крою, процесу сушіння. Помилка загрожує тими ж результатами, що й у людей на форумах, у пуховику головне не тільки хімчистка, а ще й сушіння.

Американська хімчистка робить хімчистку одягу будь-яких видів. Цей розділ присвячений сухій хімчистці текстилю, якщо необхідне чищення дублянки, шкіри, перейдіть за посиланням.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 1