Хімчистка дублянки

Чистка текстилю

Чищення сукні

Чищення пальта

Чищення куртки

Аквачистка

Ми чистимо дублянки будь-якого типу, а також інші види шкіри. Наші фахівці повністю володіють технологією чищення просочення, дублянок. Ці вироби не тільки чистяться, а й фарбуються, жируються.

Що ми зробимо з вашим дублянкою?

Ваша дублянка отримає наступний набір робіт:

Перелік послуг не є вичерпним. Деякі послуги можуть бути відсутніми при базовому замовленні, але присутні при проведенні індивідуального чи покращеного чищення речі.

Результатом хімчистки дублянки або іншої речі буде повернення кольору, м'якість, що дозволить вам використовувати шкіряну річ ще кілька років. Як ми вже говорили раніше, не варто очікувати приголомшливих результатів, якщо ваша річ була повністю розірвана, ви в ній ремонтували автомобіль у гаражі, то навряд чи з цієї речі ми зробимо річ від кутюр. Але якщо у вас є нормальна експлуатація речі та звичайні забруднення – ми допоможемо вам.

Яку дублянку купувати

Варто уникати придбання дублянок з лазерним нанесенням, тому що такі речі піддаються швидкому зносу і практично не відновлюються. Лазерне нанесення (блискітки) виконується тільки в фабричних умовах при виготовленні, а після, в результаті інтенсивного носіння, в місцях тертя, лазерне покриття витирається, відновити його не можна, тобто загальний вигляд дублянки буде відмінним, але в місцях втрати блискіток нічого зробити буде не можна.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 1