2016-05-14
Останні акції

Як зрозуміти, скільки коштує почистити річ?

ЧЕСНА ЦІНА НА ПОСЛУГИ ХІМЧИСТКИ

Основою для написання цієї статті послужили Ваші звернення щодо того, як визначити ціну, яка вартість чищення і чому ціна на сайті не збігається з названою Вам ціною!

По-перше, всі ціни, зазначені на цьому сайті, повністю відповідають і є дійсними, за винятком акційних цін, які діють на обмежений період або за обмеженою пропозицією.

По-друге - будь ласка звертайте увагу на вісь, яку ви здаєте, якщо річ має складні аплікації або, наприклад, це куртка з хутряними вставками, вона ніяк не може бути прийнята в чистку за ціною вітровки. Кожна річ має свою назву, тому пуховик ніколи не стане вітровкою або футболкою.

По-третє – є різні програми чищення, а саме: базове, покращене та індивідуальне. Ми вже не раз описували переваги та різницю між цими видами послуг, але тут нагадаємо коротко. Базове чищення - має на увазі весь комплекс послуг, вартість базового чищення вказана в розділі "ціни" на нашому сайті, покращена чистка відрізняється тим, що додатково до базового чищення вам пропонують доповнити хімікати до речі, які зміцнюють нитки (довша служба ваших речей), антимольна обробка, колор (хімікати, які не знищують і продовжую життя кольору вашого виробу), інші добавки.Інлівідуальне чищення це покращене, тільки ваша річ обробляється індивідуально, а не з усіма іншими речами, вартість такої обробки зростає через більшу витрату електроенергії, хімікатів, індивідуальної праці співробітника. Ваше право, яку програму вибирати, ніхто і ніколи вас не зобов'язує замовити таку чищення чи таку. Вам можуть порекомендувати те чи інше, тому що у співробітника приймального пункту чи працівника цеху є більший досвід та розуміння того, як і що краще, але вибір завжди тільки за Вами. Вартість покращеного чищення це базова 10-40 грн. до ціни чищення, залежно від виробу, вартість індивідуального чищення - це +40-70% до вартості базового чищення.

Не варто дивуватися, чому вам порекомендували те чи інше. Адже ви миєте автомобіль на мийці і на кваліфікованих автомийках вам завжди пропонують різні послуги, наприклад ви миєте автомобіль зовні або тільки всередині або повне миття, так само ви можете замовити рідкий віск, твердий віск, хімчистку салону, поліроль торпедо, чорніння гуми та багато інших опції. Також і в хімчистці речі ми пропонуємо вам опції для ваших речей, ви можете замовити їх, а можете не замовляти.

По-четверте, вартість може відрізнятися через ціну вашого виробу. Всі наші ціни мають на увазі стандартні речі, які люди купують у магазинах, базарах, бутіках, але є ті, хто приносить до нас індивідуальні, дорогі речі.У квитанції завжди пишеться вартість речі, вартість пишеться з ваших слів, ви можете оцінити вашу річ як дорого так і дешево – це знову ж таки ваше право, ми не запрошуємо експертів для оцінки вашої речі, а пишемо лише з ваших слів. Базова ціна має на увазі базову вартість вашої речі, тобто її реальну вартість, скільки ваша річ коштує зараз, розумію, що ви могли купити куртку за 10 000 грн., проносили 1 рік, скільки тепер коштує ваша куртка???? Вона коштує реальні гроші за які ви могли б продати цю річ, ось таку вартість найкраще вказувати, якщо ви маєте дорогу річ, наприклад спідниця вартістю 5 000 доларів - ми так само приймемо цю річ за обумовленою ціною, але вартість очищення зросте на 1 -5% вартості речі - це страховка на випадок того, якщо щось станеться з Вашою річчю - ми прогарантуємо вам її вартість. Базова вартість автоматично гарантується нами.

Природно, у вас відразу ж виникне питання, якщо я купила куртку за 10 000 грн., а в квитанції ви пропонуєте вказати мені 3 000 грн., я не згодна, тому що в разі чогось, я матиму претензію тільки на 3 000 грн., а куртку купувала за 10 000 грн., я хочу 10 000 грн. Якщо ви хочете 10 000 грн., будь ласка, ми вкажемо будь-яку названу вами ціну виробу, просто це вплине на вартість чищення через гарантію та страховку. Ми розуміємо, що за 3 000 грн., ви ніколи не купите таку гарну та улюблену Вами куртку, яку ви купили за 10 000 грн., але давайте проведемо аналогію. Ви купили автомобіль, припустимо це Toyota Camry, купили його за 30 000 доларів, як тільки ви на ньому виїхали з автосалону - вона вже втратила 20% ціни, хоча ви на ній не їздили, а за перший рік ви втратили близько 30-40% вартості автомобіля, отже якщо щось трапиться з машиною і ви захочете її продати, ви ніколи не продасте її за 30 000 доларів, які купили, а лише за 22 000 доларів. Ми також пропонуємо вам вказати реальну ціну вашої речі, що не спричинить зростання ціни послуги хімчистки та гарантує вам реальну вартість вашої речі.

Ми дуже любимо наших клієнтів, готові завжди вам йти на зустріч та слухати ваші пропозиції та зауваження. Резюмувавши цю статтю, ми хотіли б помітити, що є недобросовісні споживачі, які приносять стару річ у хімчистку із завданням не чищення речі, а із завданням скандалу чи спроби отримання грошей за нібито псування речі. Будь ласка, зверніть увагу, що така ситуація не реалізована на нашому підприємстві та вказаним особам ми хочемо відразу сказати, що в таких випадках не варто звертатися на наше підприємство, ви дарма витратите свій час та гроші. Всі наші послуги, умови та гарантії зроблені для звичайних споживачів, ситуацій та казусів, але не для чиєїсь наживи.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0