2015-12-04
Останні акції

СУПЕР! Дублянка до та після хімчистки - повна реанімація

Звичайно важко оцінити річ або якість послуги з фотографії, хтось скаже, що ми все зробили у фотошопі. Американська хімчистка не виправдовуватиметься перед вами, тому кому треба провести оцінки якості інших послуг - проведе її, ми ж хочемо показати вам реальну нашу роботу. Підтвердити і 100% все показати вам може тільки господар речі, прізвище якого ми не маємо права розголошувати і ніколи цього не зробимо, якщо він захоче оцінити нашу роботу, то звичайно зможе викласти свій відгук про нас на сайті нашої компанії або в іншому місці. Як відомо, людина завжди викладає негатив, а от позитивом ділиться неохоче.

Щодня наша велика команда намагається дарувати вам позитив та приносити радість. У разі даних фотографій це не просто чищення виробу, це вже більше схоже на реанімацію, ми наполегливо просимо не доводити речі до такого стану, тому що їх важче, витратніше чистити і тим самим ваш результат стає дедалі ймовірнішим, а не точним на 100%. Тим не менш, ви самі зможете дати нам оцінку, хоч би за фотографіями.

Як завжди зліва ми поміщаємо річ до чищення, праворуч – після. Через маленькі дозволи екрану, якщо ви дивитеся наш сайт з телефону або планшета, може показувати в один стовпець - тоді просто читайте заголовки на фото. Зверніть увагу, ми спеціально знімали не тільки всю річ, а й місця найсильніших забруднень – кишені, рукави, борти дублянки.

У разі цього виробу через таке забруднення і сильну потертість, шкіра просто втратила свою властивість і починає висипатися як матеріал, ми зробили все можливе, але чесно кажучи, термін служби даного виробу минув. Завдяки нашим фахівцям сподіваємося, що її ще зможуть носити 1-3 роки.

aci.dp.ua - дублянка до чищення - спинаaci.dp.ua - дублянка після чищення - спина

aci.dp.ua - дублянка до чищення - рукавaci.dp.ua - дублянка після чищення - рукав

aci.dp.ua - дублянка до чищення - рукав 2aci.dp.ua - дублянка після чищення - рукав 2

aci.dp.ua - дублянка до чищення - обличчяaci.dp.ua - дублянка після чищення - обличчя

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0