2015-08-31
Останні акції

Хімчистка килимів – ти забув почистити килими?!!

Хімчистка килимів та килимових покриттів

 

Як правило, з початком літа, всі починають чистити свої килими та полоси, хімчистка просто "забита" великою кількістю покриття для підлоги. Теплі дні закінчуються і починається зимовий сезон, коли чистити килими вже не зовсім зручно, тому що знову почищений килим принесе вологу додому, а в зимовий період це додасть тільки холоду вашому будинку. Саме тому всі питання з килимовими покриттями краще проводити влітку, до того ж, технологічно це простіше, сама погода сприяє швидшому висиханню ваших килимів. У зимовий період часу, ця послуга дорожчає, тому що на сушіння килима витрачається більше годин і електроенергії.

Ми вже описували проблеми, які виникають у власників килимів, які бажають скористатися послугами автомийки для чищення свого паласу. Нагадаємо лише те, що не варто вдаватися до послуги мийок, оскільки це не тільки може зіпсувати килим (це не найбільша проблема), а може викликати неможливість використання вашого килима надалі, через те, що у вас чи дітей виникне алергія , свербіж на шкірі, від автохімії, яку застосовують на мийці Будь-яка хімія має бути використана виключно за призначенням, як і професія людини. Ми ж не ходимо лікувати зуби до сантехніку, хоча в нього теж є кусачки і щипці і дриль може бути, але це не бор-машина і не щипці для виривання зубів. Тому не треба проводити і ставити досліди на собі, нехай досліди ставлять "дурні", а розумні, як відомо, навчаються на чужих помилках.

Ми пропонуємо вам скористатися останніми теплими днями і у вересні-жовтні - скористатися хімчисткою, почистивши ваші покриття для підлоги, килими і полоси.

Чекаємо Вас!!!!

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0