2014-11-17
Останні акції

Чищення взуття

Який догляд за взуттям найкращий?

Кращий догляд за взуттям - професійне чищення та фарбування вашого взуття. Нашими фахівцями вже понад 5 років впроваджено послугу чищення та фарбування шкіряного та замшевого взуття. Це задоволення не з дешевих, тому що практично виключає машинну працю. При наданні цієї послуги практично на 90% задіяна ручна праця, а робота дуже і дуже копітка, на обробку одного виробу іноді йде до 8 годин робочого часу. Робота з фарбуванням та відновленням взуття дуже копітка і дорівнює ювелірному.

Послугою чищення та фарбування взуття користується велика кількість наших клієнтів, особливо це стосується тих, хто має у своєму гардеробі дороге взуття, такі люди звертаються до нас щотижня. Це не від лінощів почистити взуття самостійно, це від якості послуги, адже при кожному чищенні взуття не просто чистять або миють, як ви робите це в домашніх умовах, а із взуттям працюють спеціальними хімікатами та верстатами, внаслідок чого взуття не тільки очищають, але і насичують новими шарами фарби (для надання кольору), жирують і наносять водовідштовхувальні покриття, які продовжують життя вашого взуття.

Звичайно даною послугою варто користуватися якщо ваша пара взуття вам безсумнівно дорога і приємна до носіння, якщо це звичайна ширпотреб річ, то покупка нової пари можливо буде найкращим варіантом для вас.

Замовлення послуги за телефоном 097-444-9-888 або (0562) 34-34-22

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0