Співпраця: відкрий свій бізнес, хімчистку

Співпраця з хімчисткою

Американська хімчистка співпрацює з сотнями партнерів, які організовують свій власний маленький бізнес. Якщо ви хочете спробувати себе в продажах послуг і долучитися до хімічного чищення речей - із задоволенням будемо раді бачити вас в особі наших партнерів.

Один з основних напрямків партнерської програми дозволяє вам заробляти додаткові гроші. Якщо у Вас є невелике приміщення або ви просто шукаєте тему для бізнесу - ми пропонуємо Вам програму партнерства від Американської хімчистки в Дніпрі.

Кожна людина, організувавши своє підприємство або ставши приватним підприємцем, може пройти в нас курси з приймання речей до хімчистки та обробки замовлень. Перед початком партнерських відносин підписується партнерська угода, і ви, як майбутній підприємець, зможете, отримавши всі дозвільні документи і навчившись в Американській хімчистці, приймати речі для подальшої хімічної обробки на нашому підприємстві.

Співпрацю з нами можна поділити на два варіанти:

  1. ви представник мережі закладів або одного закладу і просто хочете отримати обслуговування і стати корпоративним клієнтом
  2. ви хочете відкрити власний бізнес, надавати наші послуги на території свого підприємства або у своєму регіоні.

Якщо ваша мета: відкрити приймальний пункт, стати нашим партнером і докласти свою руку до розвитку мережі Американська хімчистка, то все що викладено нижче допоможе вам.

Стати партнером і розвивати бізнес і торгову марку Американської хімчистки

Що входить до пакету партнерства та співпраці з нами:

З боку Американської хімчистки:

З боку агента-партнера:

Співпраця дуже проста - якщо ви і ваше приміщення відповідає всім нашим вимогам, ви отримуєте агентську знижку і працюєте за нашими цінами. Ми повністю гарантуємо якість виконання та надання послуг, вашою ж турботою буде тільки приймання та видача речей.

Відкрити свою хімчистку

Американська хімчистка також може запропонувати партнерство більшим проєктам. Так силами нашої компанії були запущені хімчистки в Полтаві, при цьому партнери протягом 1 року повністю перебували на нашому обслуговуванні та супроводі до введення повного процесу хімічного чищення на своїх потужностях і підняття якості чищення своїми власними силами. Фахівці Американської хімчистки Дніпра повністю проводили навчання і запуск хімчистки Білий Кіт м. Донецьк, хімчистки Львова, багатьох інших міст.

Ми завжди раді запропонувати партнерство в будь-якій формі: від побудови вашого маленького бізнесу з прийому речей до створення й організації великих проєктів у сфері хімчистки та пральні з навчанням персоналу секретів ноу-хау хімічного чищення, що є доступними тільки для наших спеціалістів, визнаних найкращими на території України.

Відкрити бізнес хімчистки ще ніколи не було так просто як з нами. Більшість операторів хімчисток і компанії, що займаються продажем устаткування будуть схиляти вас до купівлі великої кількості устаткування, тож Ваш бізнес-план з відкриття хімчистки обійдеться в кругленьку суму - мільйони гривень. Ми пропонуємо Вам організувати бізнес - хімчистку, з мінімальними вкладеннями.

Звертайтеся до нас за телефоном (+38) 067-639-65-64.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 3