2016-03-12
Останні новини

Ми виправимо помилки, яких припустилися інші хімчистки

Виправимо помилки інших хімчисток

Щодня ми маємо близько 10 звернень до нас на фабрику з питання того, що споживач десь здав свою річ, у якусь хімчистку і тепер він має проблеми з речами. Ми реагуємо на всі ці зауваження, хоча не маємо жодного стосунку до цих хімчисток, не є контролюючим або перевіряючим органом у питаннях захисту прав споживачів. Але наше завдання - допомога людям і тому ми не можемо відмовити людині, якщо в неї є проблема, а ми в змозі її вирішити.

У рамках цієї статті, ми не можемо назвати конкретні хімчистки, якими було зіпсовано речі, оскільки це "чорна" реклама і суперечитиме законодавству про рекламу. Споживач сам вибирає й оцінює хімчистки, сам робить вибір і сам страждає. Хтось оперує відгуками, хтось ці відгуки сам про себе пише на форумах, хтось поливає брудом конкурентів під виглядом відгуків.

З якими помилками ми стикаємося, що ми виправляємо і на що просимо звертати увагу споживача, якщо він здав свою річ і тепер отримує її в хімчистці. Одразу ж зазначимо, що ми не припускаємося даних помилок, і для наших технологів такі помилки просто непростимі, бо зазначені нижче причини свідчать про відсутність технологів та технологічного процесу у хімчистках конкурентів.

Помилки та проблеми з речами, які ми бачимо, виправляємо після інших:

1. залиняло або усадка речі - неприпустима помилка, в сучасній хімчистці немає такої проблеми взагалі, тому що хімікати і сам процес хімічної чистки і прийшов на зміну пранню для того, щоб речі не линяли і не сідали. Причина цього дуже проста, вашу річ просто обробили водою, що робити було не можна, а якщо сказати простіше, то просто випрали, що ви й самі могли зробити. Причини такої недбалості дві: незнання технологів або відсутність обладнання. Що ми можемо зробити: можемо прибрати залинялості (але не завжди, іноді ситуація просто критична), річ, яка сіла, може так само бути виправлена нами, але не у всіх випадках. Усе залежить від ступеня технологічних порушень, наскільки далеко зайшов "безрукий" технолог.

2. задубіння, порив шкіряних речей - технологи не вміють чистити річ, не мають спец обладнання для чищення речі, як результат, ваша річ дубіє, лопається. При дотриманні технологічного процесу, ваша шкіряна річ ніколи не задубіє, не буде крихкою і не лопне. Якщо річ задубіла, ще можна попробувати її виправити, але якщо її довели до стану, що може лопнути - ситуація критична, можемо не врятувати річ.

3. ґудзики не сходяться, не працює фурнітура на одязі - погані фахівці хімчистки не вміють поводитися з фурнітурою, зрізають дорогу фурнітуру і ставлять її неправильно, що не можна робити. Мабуть технологи не мають розуміння про поводження з дорогою фурнітурою, порядком її чищення. Не варто зрізати чи різати одразу все на речі, тим паче якщо руки криві.

4. застрягання, подвійні стрілки - погано працює прасування, яке напрасовує вам подвійну стрілку на штанах, неякісно прасує річ.

Якщо ви зіткнулися з такими проблемами або будь-якими іншими, на підприємствах наших конкурентів, ми готові усунути їхні помилки, виправити та відновити ваші речі, якщо вони ще не знищені до кінця.

Для отримання детальної інформації, зверніться до наших фахівців.

(0562) 343422

Чи була для Вас корисною ця інформація? 1