2016-01-09
Останні новини

Дякуємо за довіру у 2015 році

Від усього колективу Американської хімчистки ми вітаємо всіх українців зі святами Нового року, Різдва Христового.

Ми дуже вдячні за довіру надану вами нашому підприємству у 2015 році. Як і будь-яке підприємство в Україні, ми тяжко, разом із країною переживаємо нелегкі роки кризи. Що нас змушує жити? Прагнення зробити світ кращим і чистішим, допомогти вам і надати найбільшу допомогу та турботу щодо ваших речей. У нас збільшилася кількість звернень споживачів щодо надання послуг чищення речей у 2015 році, за що ми вдячні вам.

Згідно з нашою звітністю, поданою нашим акціонерам, підприємством було збільшено кількість оброблених замовлень на 30% порівняно з 2014 роком. Навіть у літні місяці ми чистили безліч зимових речей, запропонувавши вам знижки. Щодня нашим підприємством переробляється кілька тисяч одиниць ваших речей. Професіоналізм наших співробітників дозволяє обробити такий обсяг речей лише за 4-5 робочих годин, а наявність повного комплекту обладнання прискорити процес видачі готового виробу. Звичайно, можна багато обговорювати обладнання, але тут треба міркувати за результатом. Ми випускаємо пуховик протягом 1-2 робочих днів, залежно від місця здачі речі. Обробляємо шкіряні вироби від 7 до 14 днів залежно від розміру та складності вашої речі (лазерного напилення, виду шкіри, унікальності кольору).

Завдяки вашій підтримці, ми отримуємо все більше і більше позитивних відгуків від вас і, як результат, намагаємося ще більше.Із самого початку ми ставили на якість і зараз маємо один із найвищих показників якості виконуваних послуг в Україні. Кожен житель Дніпра може з гордістю сказати, що має надійний тил - підприємство Американська хімчистка, яка виконає послугу гідно і якісно.

Напевно, зайве писати про те, які ваші листи ми отримуємо, тому що вони будуть вихваляти нас і, можливо, читач скаже, що це підприємство саме пише про себе. Але такими результатами ми не можемо поділитись. Вже неодноразово до нас пишуть люди та приходять зі словами подяки. Причина вдячності така: рада, що ви врятували мою річ. У принципі, таку послугу може надати кожна хімчистка, напевно кожна, якби не продовження слів наших клієнтів – "мені так і сказали, якщо не зроблять в Американській хімчистці, ніде більше не зроблять".

Ми дякуємо вам за таку високу оцінку нашої якості роботи і далі, у Новому році, будемо тримати планку високої якості послуг скрізь є наша торгова марка.

З найкращими побажаннями, ваш помічник – Американська хімчистка у Дніпрі.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 1