2015-11-25
Останні новини

Гарантія чищення дорогих виробів

З 15 листопада 2015 року ми пропонуємо нову послугу в хімчистці, яка пов'язана та нагоді власникам дорогих та ексклюзивних речей. Протягом довгого часу роботи ми не раз чули питання щодо того, що моя сукня коштує 2 000 (дві тисячі) доларів, а моя шуба 10 000 (десять тисяч) доларів США. Справді, в хімчистку приходять різні люди, хтось хоче почистити штани, вартість яких становить 500 грн., хтось здає фірмові, ексклюзивні речі. Можливо, ми вас здивуємо, але в хімчистку здають і нові речі. Нові, це не означає трохи ношені, нові – речі з етикетками з дорогих бутиків, просто їх дуже багато разів міряли і ми їх вичищаємо та надаємо товарного вигляду, при цьому річ не ношена взагалі.

Природно, що людині, яка здає дорогу річ у хімчистку, переживає і хоче мати якісь гарантії. Для цих цілей нами було розроблено спеціальне доповнення до прайс-листу.

Кожен має право користуватися базовою ціною, тобто ціною, зазначеною на сайті, без здійснення будь-яких доплат, якщо його річ коштує до:

1. штани, сорочки, светри – до 1500 грн.

2. пухові куртки, плащі – до 2500 грн.

3. вироби зі шкіри – до 5000 грн

4. килими та килимові вироби – до 3000 грн.

5. взуття – до 2000 грн.

Якщо ваш виріб коштує понад зазначені вище суми, але до 10 000 грн., то до ціни послуги додається 2% від вартості виробу, якщо вартість вашої речі понад 10 000 грн., то до вартості послуги додається 5% від вартості вашої речі.

Якщо ви не хочете доплачувати якісь відсотки, просто можна заявити дешевшу вартість вашої речі. Вартість речі записується з ваших слів, що не вимагає підтвердження будь-яких документів. Вирішуйте самі, яку вартість вказати.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0