2015-08-25
Останні новини

Хімчистка в тебе вдома!

Йдучи на зустріч нашим клієнтам та виконуючи їх численні прохання, хочемо запропонувати вам нову БЕЗКОШТОВНУ послугу з прийому ваших речей прямо у вас вдома, в офісі, у друзів та знайомих.

Погодьтеся, що для поїздки в хімчистку необхідно знайти адресу приймального пункту, взяти речі та вирушити туди. Якщо пункт прийому знаходиться далеко від вас, то необхідно везти або нести свої речі туди, найчастіше це місце може бути віддалено від транспорту, а якщо місце знаходиться в самому центрі міста, в торговому центрі - супер, але не дуже хочеться везти свої брудні шкарпетки. білизна в торговий центр та ще й через все місто. Що робити? Як бути?

З новою послугою від Американської хімчистки – все дуже просто! Набираєте нашого оператора за телефонами 097-444-9-888 або (0562) 34-34-22 та вказуєте ваше місцезнаходження, бажаний час та дату прийому речі, річ та послугу, яку ви хотіли б замовити, після залишаєте свій контактний номер. Наприкінці дня, за фактом формування замовлень, з Вами зв'яжуться та уточнять час підбору чи доставки речей ще раз. Все що вам необхідно мати - речі, гроші та природне бажання.

В обумовлений час наші співробітники приїдуть до Вас і заберуть речі, видавши вам квитанцію. Вся ця послуга абсолютно безкоштовна і проводиться за наш рахунок незалежно від суми вашого замовлення, тобто навіть, якщо ваше замовлення дорівнює 1 гривні, ми все одно вас обслужимо.

Забрати речі ви можете на наших прийомних пунктах або замовити послугу доставки речей додому.

Особливості послуги:

1. безкоштовно послуга прийому речей вдома надається лише до 30 вересня 2015 року

2. отримання речей можна здійснювати на наших пунктах або сплатити доставку речей вам додому - 20 грн.

3. виняток становлять і не надається безкоштовно послуга з прийому або доставки килимів та килимових, підлогових покриттів, великогабаритних речей, меблів, автомобільних салонів.

4. 4. обслуговується безкоштовно лише місто Дніпро, крім таких районів:

- ж/м Північний

- Придніпровськ

- Ігрень

- Дієвка та Сухачівка

- ж/м Мирний

 

Чекаємо на ваші звернення до нас!

Чи була для Вас корисною ця інформація? 1