2014-12-06
Останні новини

Замов доставку або здачу речей у хімчистку у тебе вдома чи в офісі

Програма електронна хімчистка

Впроваджуємо разом із Вами технології ХХІ століття, тепер ви можете безкоштовно (при замовленні від 300 грн.) або лише за 25 грн. (при замовленні послуг хімчистки до 300 грн.), скористатися послугами прийому та доставки речей. Все що вам потрібно - просто набрати номер телефону фабрики (0562) 34-34-22 або (097) 444-9-888 та замовити послугу приймання або доставки готових речей вам за адресою. В обумовлений час автомобіль буде у вас за адресою, речі доставлять прямо на поверх.

Винятком з цього правила можуть бути габаритні речі та килими, що пов'язано з особливим транспортом і великою кількістю персоналу, задіяного в процесі навантаження/розвантаження ваших килимів або меблів. Про послугу доставки та прийому вдома габаритних речей та килимів, уточнюйте у наших операторів за телефонами.

Ми сподіваємося, ця послуга припаде Вам до душі, адже їй і так давно користуються наші VIP клієнти. Тепер цю послугу ми впроваджуємо абсолютно для всіх, тож кожен зможе їй скористатися.

Переваги послуги доставки та прийому речей за адресою:

1. не треба шукати прийомний пункт хімчистки

2. приймальний пункт може не завжди знаходитися у зручному, для паркування вашого автомобіля, місці

3. не треба тягнути речі додому, з дому – у вас їх заберуть та привезуть

4. час замовлення послуги ви вибираєте самі – тоді коли вам зручно і де вам зручно

5. низька вартість послуги або взагалі відсутність оплати - припустимо ви вирішили здати 2-3 речі на 150 грн., більшість пунктів прийому хімчисток розташовані в торгових центрах. Не дуже зручно нести свої брудні, а згодом чисті речі через торговий центр.

6. якщо у вас немає автомобіля, то вести речі в маршрутці накладно, а замовити таксі – вийде дорожче за 25 грн.

Замовляйте послугу прийому та доставки речей - чекаємо на Вас!

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0