Міфи про хімчистку

усе підлягає хімчистці
 1. У хімчистці прасують речі, використовуючи як прокладку між річчю і праскою старі ганчірки. Купіть нові ганчірки - ми ж Вам гроші платимо!
  У хімчистці, взагалі, не здійснюють прасування речей з використанням якихось прокладок, а тим більше ганчірок, як це роблять люди у звичайних, домашніх, умовах. На професійних прасках хімчистки стоїть захист від пропала речі, тому ганчірки і прокладки не використовуються взагалі! Якщо ви не вірите цьому, спеціально для вас ми можемо провести експеримент над будь-якою річчю - просто поставимо на неї гарячу праску хімчистки і пригостимо вас кавою, пийте каву хоч 1 годину - через годину піднімемо праску з речі, і що???? - ніякого пропала. Професійна техніка виключає людські помилки. Техніку робили професіонали і вони розуміли, що хтось може забути про праску. Якщо на вашій речі після хімчистки з'явився блиск, таке відмінно помітно на штанах, це не від наших "ганчірок" - у нас їх немає, це ваше домашнє прасування, а його результат з'являється у нас. Штани, які хоч раз побували під ганчіркою, вже можуть бути приречені на це, а ось якщо штани весь час носити в хімчистку, ви ніколи не помітите цього блиску - його просто не буде.
 2. У хімчистці носять наші речі.
  На таке зауваження можна відповісти тільки "так" - звісно ж, ми тільки й займаємося тим, що ходимо в чужих речах, з одного боку, приймаємо речі, а з іншого, стоїть черга, щоб ваші речі поносити. За добу через хімчистку проходять сотні й тисячі речей, які навіть якщо носити, не вистачить часу для того, щоб їх ще й почистити й видати вам на ранок. Звісно, такі моменти виключені, річ нікуди не пропадає з хімчистки, до моменту, поки її не забере господар. Не довіряєте - залишіться і відстежуйте чистку під час всього процесу хімчистки вашої речі - ми це дозволяємо, на відміну від інших хімчисток - будь ласка весь процес хімчистки при Вас.
 3. У хімчистці всі речі чистять сухими щітками
  Неправильна думка обивателя - всі речі чистяться винятково в машинах, зокрема й машинах сухого чищення, де не використовується вода, а тільки хімікати. Напевно, ще немає таких щіток, якими можна було б почистити річ і відчистити її.
 4. У хімчистці річ зовсім не чистили, а тільки упакували і видали
  Ні, такого просто не буває. Якщо ваша річ не зовсім та, яку б вам хотілося побачити після чищення, треба насамперед поставити собі питання, коли ви її чистили востаннє і якого роду забруднення на ній є. Якщо, все ж таки, якість чистки вас не задовольнила - не проблема, відправимо вашу річ на перечищення, тільки не зловживайте перечищенням - це теж не добре (читайте статтю про перечищення).
 5. Я хочу попросити знайомого, він у мене працює в хімчистці, тоді речі почистять краще
  Давайте відходити від часів застійного комунізму. Перед нами всі рівні: і бідні, і багаті, і владні, і безвладні. Тому просити і вважати, що все буде краще - марна трата часу і сил. Для всіх речей технологічний процес абсолютно один, і від того, що ви чийсь знайомий або друг чиновника, процес хімічного чищення змінитися не зможе, і в таблиці Менделєєва нові хімічні елементи не додадуться. Приходьте до нас, ми всім раді однаковою мірою.
 6. Я Вам зараз поясню, як чистити, якщо ви не вмієте.
  Такі розумники, які вміють пояснювати все й усім, знайдуться, напевно, у кожній галузі. Тільки проїдься в громадському транспорті й не тільки почуєш, як там, яку річ чистити, а й якими ліками лікуватися - результат цих лікарів відомий давно - однаково все швидкою допомогою закінчується, як, у принципі, і з речами, однаково прийдуть у хімчистку, тільки з річчю вже нічого зробити не можна. Зате, спочатку, все знають і готові навіть наших фахівців навчити.
 7. Хімчистка Американська, а руки українські
  Якщо ви такої ж думки, можемо сказати одразу, вона дуже і дуже помилкова. Тільки у нас ми проводимо дослідження плям, для цих цілей в нашій команді працюють найкращі фахівці. На території нашого підприємства створено спеціальну лабораторію, яка дає змогу не тільки проводити вивчення плям, а й вивчення виведення плям і застосування різних реактивів. Якщо ви думаєте, що десь за кордоном все краще ніж у нас - ви помиляєтесь, наші руки в кілька разів кращі за закордонні, тому що за кордоном є інструкція, написана у вигляді знаків на вашій речі і ніхто ніколи від неї не відступить, навіть якщо тканина потребує зовсім іншого догляду, наприклад прання, а не хімчистки - за кордоном випрали - отримай результат, зіпсовану річ, а в нас хіміки не лише дивляться інструкцію, а й досліджують вашу тканину і звіряють з інструкцією, і лише після вашої згоди, за своєю рекомендацією, можуть відступити від правил, написаних на знаках речі. Не вірите, запитайте у наших постійних клієнтів, це дуже шановані люди, вони розкажуть, як у нас чистили річ протягом 5 років, і все було добре, і як їх угораздило здати цю річ в Італії в хімчистку - результат, речі більше немає. Все ще думаєте у нас погані руки? - тоді як же ті люди, які приїжджають з Києва та інших міст тільки до нас у Дніпро заради нашої Американської хімчистки для того, щоб здати нам річ. На наше запитання - чому ви не здаєте речі у своїх містах у хімчистки, відповідають - ми знаємо, як і де чистять, тому краще і дешевше привезти речі з Києва до Дніпра, ніж отримати там купу проблем.
Чи була для Вас корисною ця інформація? 1