Хімчистка куртки

Чищення шкіряних речей

Чищення та фарбування пальто

Чищення та фарбування дублянок

Чищення та фарбування взуття

Чищення та фарбування сумок

Хімчистка текстильної куртки

Американська хімчистка надає послуги з чищення курток. Ми почистимо текстильні (тканинні) та шкіряні куртки. Якщо у вас є куртка, ветровка, піджак - приносите нам. На окрему увагу заслуговує чистка пухових курток (пуховиків), ми спеціально винесли цю послугу в окремий розділ нашого сайту.

Де здати куртку?

Будь-який з наших прийомних пунктів може прийняти вашу річ, за бажання відвідати нашу фабрику, ви можете приїхати до нас на вул. Кедріна Дмитра в Дніпро. Весь список пунктів прийому речей тут, а якщо там немає адреси зручної для вас, просто надішліть нам річ ​​за допомогою Нової Пошти на ім'я Американської хімчистки.

Скільки коштує чистка куртки

Внизу цієї сторінки ми привели актуальні ціни на чищення виробів з тканини та шкіри, так само ви можете переглянути ціну в розділі ціни на послуги, вибравши базове, покращене чи індивідуальне чищення. Хімчистка та фарбування шкіряних курток

Хімчистка та фарбування шкіряних курток

У моду знову входить шкіра, а це означає, що ви можете купити нові речі або просто надати друге життя вашим старим речам. Ми гарантуємо, що після надання послуг нашим підприємством у вас не буде неприємностей. Наші клієнти говорили нам про проблеми, коли після фарбування курток самостійно або десь в іншому місці, після потрапляння під дощ, вони були здивовані, коли їхня річ просто потекла.

Обов'язковим у процесі чищення та фарбування курток є повне дотримання технологічного процесу, якщо він порушений, на вас чекатимуть "сюрпризи". Ми чистимо куртки з різних видів шкіри, зокрема крег, нубук, гладку шкіру. При фарбуванні виробу, колір буде повністю відновлений, і ви будете приємно вражені отриманим результатом і відмінною якістю проведеної хімчистки.

Сухе чищення куртки

Всі куртки чистяться за методом сухого чищення, деякі види курток можна застосовувати в аквачистці або прати. Усі шкіряні куртки піддаються виключно сухому чищенню, тобто без застосування води. Вода знищить шкіряну куртку.

Довіривши вашу куртку нам, ви отримаєте чистку речі за всіма правилами із суворим дотриманням усього технологічного процесу.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0