Послуги пральні, прання

Чищення пуховиків

Чищення ковдри, пледа

Чищення сукні

Чищення пальта

Чищення куртки

Якщо ви хочете отримати якісні послуги, то звернулися за адресою. Прання білизни, постільної білизни та інших речей, звісно, можна зробити й удома, але не завжди це принесе вам користь, крім того, є багато речей, постиравши які, ви отримаєте скоріше негативний результат. У всіх цивілізованих країнах уже давно ніхто не пере багато речей, а пральні машини та побутова хімія призначені для прання спідньої білизни та постільної білизни. Якщо ваша постільна білизна особлива, дорога, варто звертатися до професіоналів, щоб ваша постіль прослужила більший термін і мала кращу якість. Більшість готелів, перукарень та інших закладів неспроста вдається саме до послуг пралень і хімчисток, бо саме тут постільній білизні надають особливої властивості. Відмінно випрана і випрасувана білизна нагадує нову упаковку з паперовими аркушами, яку важко розірвати - ознака правильно випраної і випрасуваної білизни на спеціальному професійному обладнанні.

Прання пуховиків

Деякі люди намагаються самостійно прати пуховики, але ми б так само не радили це робити, оскільки позитивний результат ви отримаєте тільки в 30%, нам доводилося сотні разів рятувати такі речі. Пуховик краще чистити в хімчистці. Якщо ви вирішили випрати пуховик самостійно і в домашніх умовах, то ознайомтеся з рекомендаціями наших фахівців у статті, можливо, вам це стане в нагоді.

Прання об'ємних речей

Так само завжди зустрічаються речі, які вам важко або неможливо випрати в домашніх умовах через їхній об'єм. Саме тому прання ковдр, килимів і килимків так само варто довірити хімчистці, обсяг вашої домашньої машинки навряд чи впорається з цим.

Послуги пральні, пральня + хімчистка

На нашому підприємстві надають послуги пральні, прання білизни та речей. На перший погляд про послуги пральні можна сказати банальні фрази "Хто не може випрати речі", "Та в кожного є вдома пральна машина", "Платити гроші ще й за прання, пральна машинка в мене є". Ми спробуємо спростувати ці судження. Описавши пральню.

В Американській хімчистці обладнано спеціальний пральний цех, який виконує послуги з прання білизни. На перший погляд, читаючи вищевказані фрази, можна сказати, що всі вони достовірні, і навіщо витрачати гроші на те, що можна зробити самому в домашніх умовах. Але пральні машини, які використовуються в наших цехах, є професійним обладнанням, а не побутовими пральними машинками, і це обладнання завдяки параметрам, спроєктованим заводами-виготовлювачами, дають змогу виконувати прання білизни та одягу якісніше, ніж у домашніх умовах. За рахунок чого це досягається? - Завдяки великому об'єму води, оборотам, спеціальним програмам. Великий об'єм води дає змогу виполіскувати.

Використання спеціальної хімії для прання

Також не маловажливою умовою є використання спеціальних хімікатів, підсилювачів, ноу-хау, які є секретами фірми і передаються тільки спеціально навченим технологам. У домашньому пранні не використовуються підсилювачі та хімікати, що надають речам справжнього кольору, щільності тканини. Ноу-хау компанії дозволяють досягти за рахунок використання спеціальних хімікатів та їх дозування високої якості прання білизни, речей, одягу.

Послуги пральні, прання білизни у пральні Пральня Дніпро, послуги пральні в Дніпрі

У чому відмінність послуг пральні нашої компанії від інших

На ринку нашого міста можна знайти сотні та тисячі підприємств, що пропонують прання білизни та одягу за ціною в 2 рази дешевше, ніж у нас. Відповідь на питання ціни дуже проста. Для здешевлення прання не використовують спеціальні хімікати, а також закуповуються звичайні побутові, а не професійні порошки.

Результат: дешева ціна та побутова якість, якої можна досягти і вдома, то навіщо платити за прання.

Щодня через руки наших спеціалістів проходять тонни білизни. Завдяки нашим технологіям та високій якості ми стираємо велику кількість дорогих та ексклюзивних речей, у тому числі ліжка вартістю від 3000 доларів США, якість прання, для господарів такої білизни має високий пріоритет, тому такі речі в регіоні стираємо тільки ми – Американська хімчистка.

Якщо ви не вірите написаному, бажаєте переконатися в реальності наших слів, ми готові безкоштовно надати вам наші послуги для того, щоб ви оцінили якість. Повірте, ви залишитеся нашим клієнтом.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0