Послуги прасування

Чистка текстилю

Чищення сукні

Чищення пальта

Чищення куртки

Аквачистка

Американська хімчистка надає послуги прасування речей. Під час проведення хімічного чищення чи прачки одягу, білизни, будь-яка річ обов'язково потрапляє на прасування.

Чи можна скористатися послугами прасування, не чистячи річ чи не стираючи її?

Послуга прасування може бути надана Вам окремо. Ця послуга дуже популярна у людей, які бажають надати зовнішній вигляд весільній сукні, вечірній сукні або діловому костюму. Послуга прасування надається або в комплексі, коли ви замовляєте хімчистку або прання речей, то прасування автоматично входить до комплекту послуг, але якщо ви просто хочете погладити річ, ми так само надамо цю послугу окремо.

Навіщо прасувати речі в хімчистці?

Багато хто може сказати, що прасування можна виконати в домашніх умовах, і воно не буде нічим гіршим за зроблену в хімчистці. Можемо Вас запевнити зі стовідсотковою впевненістю, що ви помиляєтесь. Вдома, жодна домогосподарка не зможе досягти якості прасування хімчисткою. Навіть якщо ви використовуєте вертикальне прасування, купили спеціальні праски для прасування вдома.

В Американській хімчистці, спеціальні прасувальні столи, гладити на яких може людина, яка провчилася цьому ремеслу не один місяць, це на вигляд все дуже просто і легко, насправді жодна домогосподарка не зможе погладити свої речі, отримавши в руки нашу професійну праску.

Наші праски не припалюють річ, на прасках стоять спеціальні захисту і навіть якщо праску кинути на речі на цілий день, на речі ніколи не утворюється зник. Ми не гладимо одяг, використовуючи ганчірки, щоб нагладити стрілки – все це роблять удома, на профі обладнання цього нічого немає.90% речей взагалі гладитися без дотику, тобто. безконтактно, вертикально. Потужність праски дозволяє прасувати речі, не торкаючись до них.

Гладимо речі, експеримент

Ті люди, які не вірять професіоналізму наших прасувальниць, можуть у цьому дуже легко переконатися. Ми укладемо парі з Вами про те, що Ваша дружина, мама, хатня робітниця, що так добре вміє прасувати речі, ніколи і не за яких умов не досягне нашої якості прасування. Для того щоб це перевірити, просто відмовтеся від послуг Вашої дружини, мами, тещі, домробітниці на 1-2 місяці та користуйтеся лише нашими послугами. На перший, неозброєний погляд ніякої відмінності, кожен так може це що вища математика? Коли пройде 1-2 місяці, повністю відмовтеся від наших послуг і знову віддайте свої речі вашим прасувальницям: дружині, мамі, тещі, хатній робітниці, результат буде в наявності, ви через тиждень будете у нас зі словами: вони псують мої речі і не вміють гладити одяг та сорочки, хоча вони гладять все життя.

Прасування одягу, послуги прасування, де попрасувати костюм

Чому ми

У нашому прасуванні не буває таких речей:

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0