Хімчистка предметів домашнього вжитку

Чищення ковдр, пледів

Чищення штор, жалюзі, гардин

Чистка м'яких іграшок

Чищення матраців

Існує велика кількість речей, які ви можете чистити в хімчистці, але чомусь більшість клієнтів не знають про це і здають тільки банальні речі: куртку, пуховик, рідше штани. При цьому великі речі або що-небудь з домашнього вжитку залишається просто не чищеним, його користують "до останнього", а після просто викидають, при цьому варто було б звернути увагу на те, що перелік послуг хімчистки набагато ширший, і саме тут, у розділі "домашній інтер'єр", ми внесли великий перелік послуг, про які ви не знали, але тепер вони вам доступні.

Хімчистка матраців

Якщо ваш матрац прийшов у непридатний вигляд, просто принесіть його нам, ми обробимо його на професійному обладнанні і тепер ви зможете його знову використовувати за призначенням. Детальніше про послугу читайте тут >>>>>

Хімчистка дитячих іграшок

У вас є великі дитячі іграшки - ми так само можемо їх почистити. Не тільки іграшки розміром з однокімнатну квартиру, а будь-які від найдрібніших, до величезних, якими ви дивували ваших дітей або дівчину.

Хімчистка штор, гардин і жалюзі

Почистити штори або гардини неможливо в домашніх умовах. Тому ви зможете використовувати послуги хімчистки. Ми почистимо і виперемо не просто штори, ми це робимо навіть з дизайнерськими та індивідуальними виробами, зшитими на замовлення.

Хімчистка меблів

Надаємо чистку шкіряних меблів, меблів з баракана. Додатково можемо прибрати здирання і пофарбувати шкіряні меблі. Будуть як нові!

Хімчистка килимків

Будь-які килими і килимки можуть бути почищені у нас, від текстильних до шовкових і хутряних. Не намагайтеся обробити їх у себе вдома - це призведе до негативного результату.

Чищення ковдр і пледів

Почистіть ваш улюблений плед, ковдру, виперіть білизну. Про все це можна докладніше ознайомитися ось тут>>>>

Чи була для Вас корисною ця інформація? 2