Хімчистка меблів

Чищення диванів

Домашній інтер'єр

Чищення матраців

Чищення ковдр, пледів

Хімічне чищення м'яких меблів можна поділити на 2 основні напрямки:

Хімчистка меблів із баракана

Хімчистка меблів

Хімчистка м'яких меблів перетягнутих тканинною основою здійснюється як у замовника, з виїздом, так і на підприємстві Американська хімчистка. Під час чищення використовується спеціальне обладнання, промислові пилососи і відповідно хімікати, що дають змогу видаляти плями з поверхні меблів. Накидки або чохли від меблів так само можуть бути почищені окремо, якщо вони у вас знімаються, то ми можемо не чистити меблі повністю, а почистити тільки покриття. Якщо ви не знаєте, чи можна знімати чохли з вашого дивана, незважаючи на те, що виробник запевняє, що тут є спеціальні замки або липучки, наші фахівці дадуть відповідь вам на 100%, чи варто знімати ці чохли, чи чистити меблі по поверхні.

Хімчистка шкіряних меблів

Чистка шкіряних меблів здійснюється тільки на підприємстві. Чистка шкіряних меблів це більш трудомісткий процес і для досягнення найвищої якості після процесу хімічної чистки здійснюється фарбування і фінішна обробка меблів. Ми приймаємо в хімічну чистку, можемо вичистити будь-який тип меблевої шкіри від гладкої до шкіряних покриттів типу алькантара. Ми не просто почистимо вашу річ, а так само зможемо оновити колір меблів, надати м'якість і еластичність шкіряному покриттю.

Чому чистка меблів у нас

Американська хімчистка не просто може виконати хімчистку меблів, у нашій практиці нерідко трапляються випадки, коли співробітники рятували та повертали до життя шкіряні меблі, практично повністю непридатні до використання. Меблі, на яких улюблена собака народила цуценят, меблі, порізані в декількох місцях, коли шкіру вже відновити не можна. Наша хімчистка має професійне обладнання, хімікати і фахівців, здатних повернути до життя практично будь-яку річ, зокрема й порвану, з використанням технологій рідкої шкіри, фарбування і фінішування, так що після надання наших послуг ви навіть не знайдете місць старих проривів.

Хімчистка м'яких меблів на дому

Якщо ваші меблі габаритні, на них не знімаються чохли, а забруднення великі. Ми надамо послуги з чищення меблів на дому. Наші фахівці оцінять ступінь забруднення і озброївшись всілякими хімікатами видалять всі ваші плями, неприємні запахи, ворс і ....

Хімчистка меблів у цеху

Якщо ваші меблі треба чистити тільки на підприємстві, наші співробітники допоможуть з доставкою меблів. Ми допоможемо з навантаженням і доставкою меблів до нас і потім назад до вас додому, в офіс, дачу.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0