Хімчистка пуховика

Чистка текстилю

Чищення сукні

Чищення пальта

Чищення куртки

Аквачистка

Велика кількість споживачів звертається до хімчистки виключно через те, щоб почистити пуховик чи інший верхній одяг. Хімчистка чистить весь спектр речей, у тому числі й куртки та пуховики.

Коли звертаються до нас для чищення пуховика?

Причин для звернення до хімчистки з метою чищення пуховика кілька:

Чому пуховик треба чистити у хімчистці?

Це варто робити лише у хімчистці:

Випрати пуховик самостійно, вдома

Якщо наші аргументи вас не вразили, ви можете випрати ваш пуховик самостійно вдома, але прислухайтеся до наших рекомендацій, і якщо все ж таки ви не хочете сумних наслідків і заплатити двічі, несіть пуховик до нас у хімчистку. Докладніше про те, як випрати пуховик вдома у статтях наших хіміків.

Сухе, водне чищення або прання пуховика

Звернувшись в хімчистку, ви стали перед вибором, що замовити сухе чищення, прання або водне чищення.

По-перше, не варто думати над цим питанням, просто здавайте вашу річ, на те вони і хіміки, що вони повинні визначити, що робити з вашою річчю, а для вас видати результат.

По-друге, не варто давати рекомендації, що робити у хімчистці фахівцям.

Дуже часто ми можемо чути, я принесла річ у хімчистку, а ось прання пуховика я зроблю сама. Можемо вас запевнити, що 30% всіх пуховиків стирається, ще 50% чиститься за допомогою аквачистки, що за фактом практично рідна сестра прання, а ось через сухе чищення проходить тільки 10-20% всіх пуховиків, найчастіше комбіновані речі або зі стразами.

Не варто відразу ж скидати хімчистку з рахунків і рахувати «Ой тут мене обдурили». Вас обдурять, якщо скажуть, ми тільки зробимо сухе чищення. Докази читайте нижче.

Праю я сама, ви мені почистите

Ви ніколи не випраєте, тому що в хімчистці, ви побутових умовах випрати річ не можна нормально. Ми розуміємо, що у вас найкласніша машинка, а ще ви накупили вертикальних прасок і….., але зрозумійте, що яким би не був крутим ваш центр «караоке», він ніколи не стане професійною студією для запису музики піп співаками та виконавцями. Хімчистка - це професійне обладнання, спеціальні засоби і багато іншого, це ніколи не зрівняється з побутовою машиною. Тому випрати вдома те і як ви випраєте в хімчистці - це взагалі незрівнянно. Якщо варіант прання постільної білизни ще є задовільним, тобто нормальний результат на хорошу 4-ку, то з пуховиком, ви в кращому випадку вийдете на 3 з мінусом, а в гіршому принесете його нам після ваших проб, а в гіршому випадку - викиньте його після ваших дослідів.

Чи не переконали? Спробуйте, прайте вдома, але почитайте наші поради.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 1