Хімчистка штор

Чищення диванів

Чищення матраців

Чищення ковдри, пледа

Чищення меблів

Штори, гардини та жалюзі неможливо почистити в домашніх умовах, а якщо навіть і пробувати зробити це вручну, швидше за все це чищення не буде належним, а лише поверхневим. Будь-яка домогосподарка стикається з проблемою чищення гардин через кілька причин:

Американська Хімчистка штор
  1. Сильно великий розмір - побутова пральна машина, як правило, втручає до 5 кг білизни, а гардини або штори набагато більше за обсягом та вагою
  2. Індивідуальний дизайн штор або ексклюзивні тонкі гардини неможливо випрати в пральній машині, тому що вся дизайнерська робота буде зіпсована.

Нашими партнерами є більшість салонів штор та гардин. Вони звертаються до нас на стадії проектування та пошиття штор, оскільки мають розуміти, як далі обслуговувати клієнтів. Для того, щоб уникнути конфліктів зі своїми клієнтами, дуже часто салони стають гарантами і ми докладаємо більше зусиль, щоб ще на стадії пошиття штор або гардин дизайнери зробили не тільки відмінний зовнішній вигляд, а й заклали вірні матеріали.

При прийомі штор, якщо вони складного крою, ми завжди просимо допомоги наших хіміків, які оцінюють стійкість фурнітури і можливість хімчистки штор зі складним дизайном. Головне завдання зберегти дизайнерське рішення і зробити штори чистими. Якщо вирішити питання чищення без пошкодження дизайнерської думки неможливо, ми намагаємося зв'язатися із салоном та вирішити питання клієнта.

Суха чиста штор

При обробці штор або гардин у 80% застосовується сухе чищення, тобто за допомогою недопущення води. Наші великі машини вміщують будь-який об'єм гардин та штор.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 1