Хімчистка килимів і килимових покриттів

Американська хімчистка надає послуги з хімічного чищення килимів і килимових покриттів як натуральних, так і штучних. Для надання цього виду послуг у хімчистці створено килимовий цех, який обладнано необхідними машинами для здійснення послуги чищення килимових виробів. Килимовий цех є за своєю суттю не чим іншим, як килимовою хімчисткою, тобто міні-підприємством з повним комплексом послуг.

Хімчистка килимів проводиться як в цеху на нашій фабриці, так і з виїздом до замовника.

Чистку килимів і покриттів не варто відкладати на довгий термін, оскільки відкладання призведе до необхідності заміни покриття, і хімічне чищення в цій ситуації вже не допоможе.

На сьогодні сотні дрібних фірм, клінінгових компаній і приватних осіб пропонують хімчистку килимів, ковроліну і килимових покриттів. У чому відмінність і чому ж краще скористатися послугами професіоналів? Відповідь дуже проста, всі ці клінінгові компанії здійснюють хімічне чищення з використанням звичайних напів-професійних пилососів і побутової хімії при цьому, не висушуючи килимові вироби.

Головними і основними стадіями хімічного чищення килимів є:

  1. хімчистка із застосуванням машин чищення, а не пилососів
  2. обробка килимових виробів хімікатами, що вбивають запахи, зокрема після тварин 3. сушіння килимів у спеціальних машинах, яка дає змогу просушити килим і видати його сухим, а не напіввологим. Чому не можна прати килими на Автомийці

Деякі категорії споживачів віддають перевагу автомийкам, навмисно здійснюючи пошук за запитом "прання килимів". Ми хотіли б застерегти вас від вибору на користь автомийки. Хімікати, які використовуються в побутовій сфері або ті, що придатні для миття автомобілів, дуже часто містять алергени і під час їхнього використання ви приречені на страждання алергією, а якщо у вас її не було, то дуже скоро ви зможете її набути. Хімчисткою і пранням килимів не можна нехтувати і простодушно ставиться до цього питання за принципом, я ж не ношу цю річ, а вона просто лежить на підлозі, а по ній ще й собака ходить, чи буду я витрачати гроші на таку дрібницю. Хочемо вас запевнити, що килимові покриття і килими - це те, чим ви і ваша сім'я, офіс і всі інші дихають упродовж дня, так само, дуже часто, це місце для гри дітей. У нашій практиці було тисячі випадків, коли батьки приносили килими на перечищення, тому що до цього випрали їх на автомийці і тепер не можуть зрозуміти, як боротися з алергією в улюбленого чада, що викликає дуже велике роздратування в малюка.

Прання килимів з доставкою

Ви хочете почистити ваші килими, але найбільшим каменем спотикання є те, що Автомийка поруч, а хімчистка далеко від вас. Але ви б хотіли отримати цю послугу якісно. Ми вирішимо ваші проблеми, ми самостійно заберемо і привеземо ваші килими до нас на фабрику і назад до вас додому, доставка буде для вас безкоштовною. Просто скажіть, що вам необхідна послуга чищення килимів з доставкою, наші оператори вирішать це питання.

Прибрати запах з килима

Під час будь-якого чищення килима, ми обробляємо ваші вироби хімікатами. Багато килимів вже побували "у використанні" у ваших домашніх тварин, саме тому на них не тільки шерсть, а й неприємний запах, що залишився від тварин. Цей запах ще більше проявляється в хімчистці, коли під впливом пари і хімікатів або простого прання, килими починають видавати запах за допомогою випаровування. Ми намагаємося прибрати всі запахи з вашого килима, але врахуйте, що запахи тварин, згідно з нормами ДСТУ не можуть бути знищені. Практика показує, що за кілька чисток вашого килима, ми досягаємо кращих результатів, і вже не буде такого різкого запаху від ваших речей.

Сушка килимів

Це одна з найголовніших умов, яка так само пов'язана з термінами виконання замовлення. Ми не сушимо ваші речі, розкинувши їх на воротах Автомийки, у нас є професійні машини, які проводять сушку ваших виробів. Процес сушіння килима є найдорожчим в процесі хімчистки, так як, щоб висушити ваш килим, особливо в умовах зими, коли зовнішня температура низька або в умовах підвищеної вологості, витрачається велика кількість електроенергії, але результат того вартий. Саме через те, що ми не сушимо ваші килими на поручнях, ми приймаємо килими в чистку цілий рік.

Терміни чищення килимів

Терміни залежать від розміру вашого виробу і ступеня забрудненості, як правило, ми не беремо замовлення на термін понад 14 днів.

Сухе чищення килимів

Килими можуть піддаватися як сухому чищенню, за допомогою машин сухої хімчистки, так і пранню з використанням води. Воду ніколи не використовують для чищення вовняних і натуральних килимів, вода тут буде тільки на шкоду. Суха чистка килима - це хімчистка без води, але не означає, що хімчистка без рідини, рідина тут - тільки хімікати.

Замовте хімчистку килимів і килимових покриттів у професіоналів в Американській хімчистці.

Хімчистка килимів, чистка підлогових покриттів Хімчистка килимів, чистка підлогових покриттів Хімчистка килимів, чистка підлогових покриттів
 
Чи була для Вас корисною ця інформація? 0