Хімчистка салонів автомобілів

Американська хімчистка надає послуги з хімічного чищення салонів автомобіля, хімчистки, фарбування та відновлення шкіряних салонів автомобілів, фарбування автомобільних кермів.

Тисячі клієнтів звертаються до нас за наданням послуги з хімчистки салонів автомобілів. Дуже затребуваною є послуга хімчистки та фарбування шкіряного салону, особливо перед продажем автомобіля.

Ми оновлюємо салони автомобілів, термін служби такого салону продовжується мінімум на 5 років, а автомобіль має вигляд щойно виїхав із салону.

Кермо, один із основних показників зношеності автомобіля, пробігу, ставлення господаря до свого автомобіля. Американська хімчистка допоможе вам у відновленні кольору вашого керма. Ми використовуємо лише передові технології та найкращі хімікати, здатні вирішити найскладніші завдання. Ми зможемо пофарбувати кермо, а при необхідності перетягнути його найкраще шкірою.

Якщо вам необхідно зробити ремонт салону автомобіля або перетягнути салон авто текстилем або шкірою, наші фахівці також готові надати вам допомогу та сприяння у цьому питанні, звертайтесь до нас і ми вирішимо усі ваші проблеми.

Колір салону машини для нас не має значення, ми почистимо темні та світлі салони, нанесемо водовідштовхувальні реактиви, закріплювачі фарби.

Хімчистка салону автомобіля, чистка салону авто, почистити салон машини Хімчистка салону автомобіля, чистка салону авто, почистити салон машини Хімчистка салону автомобіля, чистка салону авто, почистити салон машини
Чи була для Вас корисною ця інформація? 0