2016-03-10
Останні статті

У хімчистці головне – якість

Дуже часто читаєш відгуки про хімчистки і нариваєшся на те, що комусь зіпсували річ у хімчистці, а це була улюблена річ у людини, через що відбуваються розлади. Споживачі завжди звинувачують хімчистку і кажуть, ось не так щось зробили і вийшов тепер такий результат. Справді буває і те, що технологи можуть припуститися помилки, але буває і по-іншому. У рамках цієї статті ми хотіли б зупинитися якраз на причинах проблем у речах до і після чищення, помилках, про те як уникнути проблем, куди віддати свої речі і як не помилитися.

Причини чому ви не отримали належного результату з описом, це:

1. технолог у новій хімчистці нічого не вміє – на жаль таке справді буває. Не кожна хімчистка ставиться прискіпливо до вибору технолога, чомусь ми всі різко кидаємося з вигуком: "о, відкрилася нова хімчистка", всі пішли туди, але через місяць - все біжимо назад. Нове – краще. Начебто так, але не в питаннях, де є людський та професійний чинник. Ми ж не віддамо в ремонт свій автомобіль майстру, який тільки вчора закінчив ПТУ чи курси, ми хотіли б бачити майстра зі стажем чи досвідом, а інакше він нам такого наремонтує. Ось у хімчистці той самий принцип, якщо існує технолог і він уже довгий час працює у хімчистці, то від цього буде лише плюс, але не мінус. Тому прагнучи нового, пам'ятаємо це.

2. технолог взагалі нічого не вміє – буває і таке. На нашій практиці ми бачили, коли технологами брали працювати тих людей, які не те що працювати не можуть у цій сфері, вони навіть не мають бажання до навчання професії технолога.Кожен, звичайно, скаже, а що там важкого: додав хімікату з дозування, обробив, ввімкнув машину і - ось є результат. Начебто бути технологом дійсно просто, але ж кухарем теж просто - почистив, порізав, підсмажив - все, та не все, саме тому ми маємо профі - шеф кухарів до яких записуються за 1-2 роки, щоб з'їсти їх ласощі. Так само і в хімчистці, є професіонали, звертайте на це увагу.

3. у хімчистці немає належного обладнання – часто зустрічається, що під вивіскою хімчистка немає хімчистки як такої взагалі. Як так? Дуже просто, вас обманюють просто пропонуючи послуги пральні, а вартість беруть хімчистки. За фактом потім виходять проблеми з річчю, такі як усадка речі, псування. Пам'ятається був рекламний ролик однієї з хімчисток, в якому йшлося про те, що "ваша куртка такої не буде" і показували порвану і сівшу шкіряну куртку - ось основна ознака відсутності обладнання - шкіру обробили у водній основі і просто зіпсували.

4. спочатку хотіли отримати нову річ - споживач, який звернувся в хімчистку, принісши дуже велику річ, сподівався отримати зовсім нову, але вийшла просто чиста стара річ. Тепер, споживач природно незадоволений, оскільки річ стара і потерта. Справді це так, хімчистка не зробить річ новою, стара модель не перетвориться на нову за дизайном. Хімчистка це просто чистка вашої речі, тобто зняття бруду та виправлення деяких дефектів: кашлатості, іноді залинялості, невеликих дірок…., але це не виникнення нової речі – будьте готові до цього.

5. споживач спочатку був налаштований на скандал - буває і таке, коли річ здається відразу ж у хімчистку зі словами - "купиш мені нову якщо що", а потім відмінно почищена річ викликає роздратування у споживача і починають шукати причіпки, то ось кишені обшарпані, то рукави затерті. Так, затерті і обшарпані, але це ж знос речі, ми бруд вивели, але тканину ми відновити не зможемо - це вже просто ательє, яке або латку має ставити, або просто нову річ купувати.

Як вибрати гідну хімчистку і визначитися з тим, хто повинен чистити вашу річ:

1. зверніть увагу на стаж хімчистки і стійкість колективу - це легко зробити як почитавши історію підприємства і безпосередньо поспілкувавшись з технологом досі чистки. Якщо ви не можете поспілкуватися з технологом - нехай вас це насторожить, як і його слова з невпевненістю.

2. зверніть увагу, де проводиться чищення речей і в яких умовах:

а) вона може проводитися мало не підпільно - нехай вас насторожують такі цехи чи схованість фабрики, де вона знаходиться

б) фабрика це не просто дві маски і праска, що стоїть на пару - зараз дуже популярно ставити машину хімчистки в торговому центрі і крутити речі. Але якості чистки ви там не отримаєте НІКОЛИ! Чому? У торговому центрі не може бути почищена шкіра - технологічно це неможливо, не може бути проведена належно засоби для виведення плям адже для цього необхідні спеціальне обладнання, яке фізично не може бути розміщене в торговому центрі. Що тоді відбувається в торговому центрі - муляж, "фотополювання", тобто вам демонструють хімчистку, а по суті ви ту ж операцію зможете зробити у себе вдома в пральній машині.

Наведемо простий приклад: якщо в торговому центрі під склом розмістити фарбування автомобілів, воно може бути зроблено? Так, але не так! Чому? А як же брудні роботи з рихтування та підготовки деталей??? Адже без цієї роботи нікуди бо якщо покласти фарбу на ваш автомобіль без підготовки - то фарба злізе просто завтра, зате звичайно ж красиво спостерігати як за склом у вас на очах фарбують ваш автомобіль. Тобто ви просто стали учасником "шоу за склом". Мабуть з цієї причини ми отримуємо питання в розділи відгук: а фарба не злізе?, а добре почистите? - Для нас це просто смішно, технологи не розуміють, як може злізти фарба, як можна почистити погано. Ми, в Американській хімчистці, самі споживаємо свої продукти, в тому числі, тобто обов'язково чистяться речі керівництва, причому цього навіть ніхто не знає і з них у тому числі завжди перевіряється якість і звичайно ж наші споживачі та постійні клієнти, яких ми маємо величезну масу.

Хочете якість 20 років досвіду - приходьте до нас в Американську хімчистку.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0