2010-11-08
Останні статті

Використання пароманекенів

У процесі хімічного чищення речей використовуються пароманекени. Що вони дають, і для чого вони взагалі потрібні у процесі хімчистки? Дуже багато хімчистки економлячи на устаткуванні не закуповують пароманекени як результат – зниження якості, яке непрофесіонали не помітять. Цей манекен виконує кілька функцій:

1. Надання речі первозданного природного вигляду шляхом зменшення зносу речі. Все дуже просто – після машини хімічного чищення в хімчистках, які не мають пароманекенів, речі відразу ж йдуть на прасування. Там де пароманекени є – їх необхідно використовувати. В даному випадку вони більш делікатно повернуть речі вигляд, а при їх невикористанні річ будуть тягнути праскою повертаючи їй вигляд.

2. Пароманекен додасть додаткову термальну обробку речі, що додасть ще й антимікробну властивість речі, оскільки пара має температуру кипіння води.

3. Розгладить ті місця, куди не дістанеться праска - внутрішні місця, під манжетам, лацканами і т.д.

Використання пароманекенів дуже важливе в процесі хімчистки, тому перш ніж здавати вашу річ поцікавтеся, чи є на фабриці хімчистки пароманекени, здатні привести вашу річ у належну якість після хімчистки.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0