Аква чистка

Чистка текстилю

Чищення пуховиків

Чищення сукні

Чищення пальта

Чищення куртки

Водне чищення увійшла в практику застосування в 2000-і роки. Ряд вчених шляхом хімічних реакцій та розробки нових хімікатів винайшли препарати що дозволяють здійснювати хімчистку речей з використанням води без шкоди одягу, тобто. з тим же результатом що і сухе чищення. Стадія і процес проведення хімічного чищення в водних умовах буде таким же як і процес сухого чищення, тільки замість машини сухого чищення буде використана машина аквачистки та відповідна хімія.

Чищення одягу, щадна чистка одягу, хімчистка одягу вартість

Що використовувати, сухе або водне чищення?

Це питання ми ніколи не ставимо перед нашими клієнтами. Фахівці та хіміки Американської хімчистки завжди можуть підказати Вам, чим скористатися буде краще у вашому конкретному випадку, і що взагалі допустимо для вашої речі. Оскільки, яким би ноу-хау не була водна чистка і вона не все може, тобто близько 40% речей все одно не варто чистити цим способом.

При якому чищенні якість вища?

Однозначна відповідь - це метод, який дозволяє використовувати воду, тобто. водне чищення або пральня. Навіщо ж тоді сухе чищення? Потім щоб речі не давали усадку, для чищення шкіри і тих 40-60% які не можна чистити з використанням води.

Як відрізнити готову річ минулу водну обробку або сухе чищення?

Річ, яка пройшла водну обробку і для якої це дозволено завжди буде м'яка як після прання, що пройшла процес сухого чищення, буде здаватися більш жорсткою і ламкою. Треба відразу обмовитися, що ламкість, сухість, стиснення речі пройде через 2-3 години після початку експлуатації, ті ж джинси повернутися до первозданного стану після другого-третього одягання. Все це подібно до нової речі, купленої в магазині, яка як би тісна, але розноситися, так і після хімчистки начебто не така, одягніть 2-3 рази і знову дізнаєтеся свою стару добру річ, пройде просто ефект чистоти та новизни

Чи була для Вас корисною ця інформація? 0