Хімчистка у Полтаві

Хімчистка у Полтаві

Ви забруднили речі, вирішили оновити і почистити речі або просто поставили брудна пляма на улюблену річ, а так само просто вирішили провести генеральне прибирання та почистити килими, перепрати постільну білизну та штори, тоді вам необхідні послуги хімчистки та пральні в Полтаві.

Багато хто думає, що хімчистка та її послуги необхідні тільки в крайньому випадку, коли ситуація вже критична, але хімічне чищення це ще й профілактика і просто підтримка речей у високій якості.

Послуги, які надає підприємство Американська хімчистка у Полтаві:

  1. Послуги пральні
  2. Послуги хімчистки шкіри, просочення, курток, замші
  3. Хімчистка шуб
  4. Чищення килимів та килимових покриттів
  5. Хімічна чистка та фарбування взуття та сумок
  6. Чищення дитячих іграшок
  7. Прасування
  8. Хімчистка пуховиків

Вартість послуги досить недорога та якісна. У хімчистку можна і потрібно здавати навіть сорочки та спідню білизну (якщо хочете).

Речі можете здати на наших прийомних пунктах, надіслати нам Новою поштою або просто замовити кур'єра до себе додому, який забере та доставить вам речі за адресою.

Всі ціни, вказані на сайті, є актуальними та вказані у гривнях, так само ви можете залишити відгук на нашому сайті або задати питання, перейшовши за посиланням.

Скористайтеся послугами хімчистки у Львові. Телефонуйте нам 097-444-9-888.

Партнерство у Полтаві

Якщо Ви бажаєте стати нашим партнером або відкрити бізнес у вашому місті – можете звертатися до нас. Стати бізнесменом та отримайте повний пакет співпраці від Американської хімчистки.

Ви можете відкрити наше представництво, допоможемо вам відкрити повноцінну фабрику, навчимо ваш персонал.

Вас зацікавила ця можливість? Звертайтесь до нас, перегляньте інформацію докладніше.

Чи була для Вас корисною ця інформація? 2