Про компанію Американська хімчистка

Американська хімчистка

Американську хімчистку у Дніпрі було відкрито 15 квітня 1997 року. Спочатку підприємство являло собою тільки фабрику з приймальним пунктом та працюючими цехами з хімічного чищення виробів з тканини (текстилю), пральні, цеху з чищення килимів.

За період роботи на сьогоднішній день підприємство пережило нелегкі роки криз 1998 і 2008 років при цьому, впевнено тримаючись на ногах, і не припиняло надавати послуги з хімічного чищення населення. Спочатку підприємством було взято курс на встановлення найвищої якості надання послуг хімчистки. Сьогодні Американська хімчистка та співробітники удостоєні більш ніж двадцятьма нагородами від різних гілок влади нашого обласного, міського та державного значення. Почесного директора підприємства двічі визнано людиною року у сфері послуг побуту, за що удостоєний нагородами, у тому числі медалями державного значення.

Американська хімчистка не надавала послуг з хімічного чищення шкіри до 2001 року. Затримка з будівництвом шкіряного цеху була викликана пошуком технологій здатних якісно надавати послуги населенню з чищення та фарбування шкіри та дублянок. Ми активно стежили за ринком з 1997 року і бачили, що дуже багато конкурентів, починаючи надавати даний вид послуг, псували свою репутацію та приводили речі в неналежний стан, що було наслідком відсутності необхідного досвіду у співробітників, не вивчення технологічних процесів та їх впливу на речі .Протягом 4-х років співробітниками наших лабораторій проводилися всі можливі дослідження, які дали свої плоди у 2001 році. Саме цього року було засновано цех з хімічного чищення та обробки шкіри. Протягом наступних 2-х років нам вдалося ще краще вдосконалити наші технології у сфері хімічного чищення та фарбування шкіри, чищення текстилю, що дало негайні результати - Американська хімчистка, згідно з соціологічними опитуваннями, стала підприємством, що найбільш якісно виконує послуги у Дніпропетровській області. Результати нашого досвіду не змусили на себе довго чекати, вже в наступні роки нашими фахівцями стали проводитись семінари та консультації щодо досягнення якості хімічного чищення для наших колег та конкурентів.

На сьогоднішній день Американська хімчистка – підприємство, що має повний набір обладнання для надання різноманітних послуг хімічного чищення відомих сучасній науці та ринку. Наш менеджмент спочатку був спрямований на побудову чітко налагодженої системи якісного виконання замовлень, підбору та розвитку команди фахівців, досягнення гармонії у взаєминах з клієнтами.

Сьогодні Американська хімчистка у Дніпрі, не лише фабрика з усіма цехами та повним переліком обладнання, це ще й найновіші досягнення, лабораторія з вивчення плям та впровадження нових систем та методів боротьби із забрудненнями на одязі.

Керівниками основних напрямів в Американській хімчистці є не просто досвідчені люди, що пройшли шлях з моменту заснування підприємства до сьогоднішнього дня, а люди, які мають вищу хімічну освіту і мають наукові ступені в хімічній галузі (кандидати наук).

Звернувшись до нас один раз, ви вже ніколи не зможете проміняти нас на жодне підприємство хімчистки. Це можна сказати зі 100% упевненістю, оскільки тільки ми є виконавцями замовлень держави, будь-які заходи – приїзд президента чи інших високопосадовців, тільки у нас ви можете зустріти народних депутатів, керівників найбільших бізнес мереж. Повірте, ці люди не купують неякісний товар, вони знають ціну грошам та якості. При цьому варто відзначити, що для Американської хімчистки не має значення ваша вага в суспільстві, ваша посада чи товщина гаманця. Ми раді всім клієнтам і малим та великим – для нас ви просто дорогий клієнт.

Запрошуємо Вас назавжди залишитись з нами. Американська хімчистка – це якість!

Чи була для Вас корисною ця інформація? 3